_

KOKIE MES? APIE MUS

Statybos darbų atlikimas reikalauja daug patirties. Atsakingas procesas, kur negalima daryti klaidų. Dirbdami daug metų šioje rinkoje supratome, kad kruopščiai atliekant net ir smulkiausius darbus pasiekiame itin gerus rezultatus. Pagrindas, kad kiekvienas klientas būtų patenkintas ir gautų tai ko jam iš tiesų reikia. Teikia daug įvairių paslaugų, kurių atlikimui naudojame profesionalią techniką. Siūlome statybinės technikos nuomą, todėl gerai žinome, kokia technika yra tinkamiausia darbui. Prieš užsisakant bet kokias paslaugas reikia pirmiausia žinoti, koks turi būti galutinis rezultatas. Tai leidžia sudaryti aiškų darbų atlikimo planą, bei tinkamai kontroliuoti procesą.

Kokie privalumai?

Tikriausiai supratote, kad pagrindiniai mūsų privalumai, tai didelė patirtis. Įvairūs statybos darbai, įvairūs projektai visoje Lietuvoje ir užsienyje suteikia mums žinias, kurias galime naudoti kasdieniniame darbe. Siekiant užtikrinti kokybę, naudojame tik pažangiausią statybos techniką. Klientai vertina šiuos privalumus ir išlieka lojalūs jau daug metų. Klientų lojalumas itin svarbus, nes tai parodo, kad dirbame tinkamai. Laiku ir kokybiškai vykdome savo įsipareigojimus.

Kodėl klientai renkasi mus?

Svarbus faktorius, kuris lemia klientų apsisprendimą dirbti su viena ar kita kompanija, tai konkurencingas pasiūlymas. Juk ne viena įmonė statybos darbus atlieka kokybiškai. Visoje Lietuvoje rasime daug profesionalų, kurie gerai išmano savo darbą, tačiau klientai nori ne tik kokybės, jiems reikia ir gerų kainų. Kadangi turime daug įvairios statybinės technikos, todėl galime pasiūlyti paslaugų kainas, kurios tenkina klientų poreikius. Aišku, vien dėl kainos klientai neperka. Jiems svarbu, kad statybos darbus atliekantys specialistai gerai žinotų savo darbą, sektų pasaulines tendencijas ir galėtų užtikrinti darbo terminų vykdymą. Kada rangovas stato komercinės paskirties pastatą ar gyvenamųjų namų kvartalą itin svarbu, kad visi darbai būtų laiku vykdomi. Net ir smulkūs darbų grafiko neatitikimai gali neigiamai paveikti visą projektą.

Taigi, ne tik atliekame statybos darbus, nuomojame statybos techniką, bet ir gilinamės į kliento problemas. Norint profesionaliai jas išspręsti reikia suprasti, kodėl klientas nori, kad tam tikri darbai būtų atliekami pagal jo reikalavimus. Kada visa komanda dirba kaip vienas profesionalas, tuomet ir darbai atliekami laiku, kokybiškai ir užtikrinant saugumą.

_

KAS MES? KONTAKTAI

UAB Agelsta