_

KUOM MES UŽSIIMAME? Keliai, aikštelės, aikštės

Transporto priemonių kiekiai nuolat auga, todėl reikia užtikrinti, kad keliai būtų kokybiški ir tinkami naudojimui ištisus metus. Kelio asfaltavimas nėra paprastas procesas. Reikalinga patirtis, norint nauju keliu naudotis ne vienerius metus. Mažai kas nori kiekvienais metais taisyti kelius, tai ir nemažos išlaidos. Šiems darbams atlikti rinkitės įmonę, kuri turi patirtį, techniką ir profesionalius darbuotojus.

Kelių pagrindo paruošimas

Įrengiant naują kelią reikia kokybiškai atlikti pagrindo paruošimo darbus. Klimato sąlygos negailestingai suardo asfaltuotus kelius, jeigu kelių pagrindas buvo blogai paruoštas. Tai vienas esminių darbų, kuriam visuomet skiriame daug dėmesio. Jokiu būdų nereikia taupyti atliekant tokius darbus. Nuo darbų kokybės, priklauso galutinis kelio vaizdas, todėl specialistai daug laiko skiria kelio projektavimui ir skaičiavimas. Įvertinamas gruntas ir būsimas transporto priemonių srautas. Kelių pagrindo paruošimo procese naudojami traktoriai, ekskavatoriai, todėl gerai kada statybos kompanija turi nuosavą statybinės technikos parką. Tai leidžia tinkamai kontroliuoti darbų procesą ir garantuoti aukštą darbų kokybę.

Skaldos ir žvyro mišinio sluoksnio sutankinimas

Kiekvienas skaldos, žvyro sluoksnis turi būti sutankintas. Šiam procesui naudojama speciali technika. Jos pagalba išlyginami sluoksniai ir pasiekiamas reikiamas tankumas. Norint asfaltuoti kelią reikia pirmiausia tinkamai paruošti pagrindą ir viršutinius kelio sluoksnius. Kuo geriau sutankintas skaldos sluoksnis, tuo didesnes apkrovas galės išlaikyti kelio danga. Deformacija yra nepageidaujama, nes tai ardo kelio dangą. Specialistai įvertina visus aspektus ir griežtai kontroliuoja, kad kiekviena būsimo kelio atkarpa būtų tinkamai padaryta.

Bortelių dėjimas

Priklausomai nuo vietovės, kurioje yra asfaltuojamas kelias yra pasirenkami atitinkami borteliai. Variantų yra daug, tad šioje vietoje geriausia konsultuotis. Natūralu, kad miestuose kelias susijungia su šaligatviais, o kaimo vietovėse dažnu atveju nėra šaligatvių. Kiek toliau nuo kelio įrengiami pėsčiųjų ir dviračių takai. Reikia atsižvelgti į visus parametrus ir pasirinkti tinkamus bortelius. Procesas nėra sudėtingas, tačiau bortelių dėjimas reikalauja atsakingumo. Būtina išlaikyti tam tikrą aukštį ir kryptį. Tie darbuotojai, kurie jau daug metų dirba prie kelių tiesimo puikiai supranta, kad nėra paprastų, lengvų darbų. Viskas turi būti atliekama tvarkingai ir pagal reikalavimus.

Asfaltavimas

Galutinis kelio įrengimo procesas – asfaltavimas. Darbams atlikti reikalinga speciali techniką, kuri turi būti techniškai tvarkinga. Pats asfaltavimas, kaip ir kiekvienas kelio įrengimo darbas reikalauja patirties. Mūsų komandoje dirba profesionalūs darbuotojai, kurie savo kompetenciją įrodė atlikdami daug įvairių projektų. Atsakingai planuojame įrengimo darbus, todėl klientai gauna kokybiškai nutiestus kelius, asfaltuotas aikšteles.

_

KAS MES? KONTAKTAI

UAB Agelsta