_

KUOM MES UŽSIIMAME? Požeminė inžinerija

Kiekvienam pastatui reikalinga elektros energija, vandentiekio, bei šildymo sistema. Šiuos darbus reikia atlikti profesionaliai įvertinant žmonių kiekį, kuris nuolatos bus pastate. Kuo didesnis komercinis pastatas ar gyvenamasis namas, tuo daugiau apkrovimo gauna šilumos, vandentiekio sistemos. Prieš pradedant visus darbus atliekami skaičiavimai ir suprojektuojamas linijų įrengimas. Šioje srityje dirbame daug metų, todėl praktinės žinios leidžia garantuoti atitinkamą kokybę.

Šiluminių tinklų įrengimas

Lietuvoje įvairus klimatas. Turime šiltas vasaras, bei šaltas žiemas. Nėra atšiaurios sąlygos, kaip šiaurėje esančiose valstybėse, tačiau šiluminių tinklų įrengimas yra būtinas. Šis dabar turi būti atliktas profesionaliai. Svarbu ne tik, kad namas būtų tinkamai šildomas, bet dar svarbiau, kad tai būtų ekonomiškai naudingas sprendimas. Daugelis neįvertina, kad būtina tinkamai atlikti pradinius darbus. Juk kiekvienas gedimas didina išlaidas. Šiluminių tinklų įrengimą įgyvendina daug metų patirties turintys specialistai. Projektuojame ir atliekame įvairaus sudėtingumo projektus.

Požeminės elektros linijų įrengimas

Požeminė inžinerija susideda iš daugelio darbų, tačiau elektros linijų įrengimas yra vienas iš svarbiausių procesų. Juk elektra naudojama kiekviename name. Reikia užtikrinti atitinkamą galingumą, kad didelis kiekis gyventojų galėtų be vargo naudotis elektriniais prietaisais. Šiam procesui reikalingi skaičiavimai ir projektavimas. Specialistai prieš pradėdami darbus atvyksta į objektą ir įvertina kokius darbus reikės atlikti. Kadangi turime nuosavą statybinę techniką, todėl galime garantuoti terminus, per kuriuos atliksime visus darbus. Nuo projektavimo iki požeminių elektros linijų įrengimo.

Vandentiekio ir nuotekų tinklų įrengimas

Šiandien vandentiekio sistemos sudėtingesnės, nei prieš dvidešimt metų. Didėja pastatų aukštis, todėl reikia, kad pradiniame etape vandentiekio ir nuotekų tinklai būtų tinkamai sumontuoti. Tokių sistemų įrengimas atliekamas tuomet, kada dar tik ruošiamasi naujo pastato statybai. Specialistų komanda paskaičiuoja ir suprojektuoja visą sistemą. Sekantis etapas – jos įgyvendinimas. Pasirūpiname visu procesu. Klientui nereikia ieškoti statybinės technikos, darbininkų ar gauti statybos darbų leidimus iš valstybinių institucijų. Suprantame, kad laikas yra svarbiausias resursas, todėl atliekame visus darbus. Svarbiausia aspektas, tai užtikrinti, kad vandentiekio ir nuotekų tinklai būtų techniškai tvarkingai sujungti su miesto sistemomis. Bet koks gedimas brangiai kainuoja, todėl geriau kelis kartus tikrinti ar visas projektas parengtas teisingai, nei po kurio laiko sužinoti, kad kažkas atlikta blogai. Ilgametė patirtis ir atsidavimas darbui – tai mūsų esminis skirtumas.

_

KAS MES? KONTAKTAI

UAB Agelsta