_

KUOM MES UŽSIIMAME? Statybos darbai

Pamatų įrengimas

Kokybiškai įrengiame polinius, juostinius, plokštuminius pamatus. Visus darbus atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai. Konsultuojame klientus pamatų pasirinkimo klausimais.

Mūro darbai

Norint, kad namas stovėtų daug metų, reikalingos tvirtos sienos. Mūro darbus atliekame su įvairiomis medžiagomis. Naudojame blokelius, plytas. Didelė darbuotojų komanda gali įgyvendinti įvairius projektus. Tinkamai kontroliuojame visą procesą, bei galime pasirūpinti medžiagų pristatymu.

Grindų įrengimas

Kiekviena patalpa atrodo daug gražiau, kuomet joje yra kokybiškai sumontuotos grindys. Šiandien galima rinktis iš didelio medžiagų pasirinkimo, todėl grindų įrengimo specialistai turi turėti įvairios patirties. Taip pat šildomų grindų įrengimas yra itin aktualus. Siekdami patenkinti klientų poreikius kiekvienais metais keliame darbuotojų kvalifikaciją ir taip užtikriname tinkamą darbų atlikimo kokybę.

Monolitinių perdangų įrengimas

Sudėtingas procesas, reikalaujantis specialios įrangos. Monolitinių perdangų įrengimas turi būti itin atsakingai atliekamas. Juk saugumas yra pirmoje vietoje. Kadangi turime reikiamą statybinę techniką, todėl galime ne tik optimizuoti perdangų pristatymą į objektą, bet ir užtikrinti tinkamą jų montavimą.

Atraminių sienelių įrengimas

Kiekvienas statybos darbas reikalauja atsakomybės. Galutinis produktas bus naudojamas kiekvieną dieną, todėl net ir atraminių sienelių įrengimas yra sudėtingas ir patirties reikalaujantis darbas. Pats paslaugos pavadinimas nurodo, kad sienelės yra atraminės, į jas remiasi kitos konstrukcijos. Dirbame su įvairiomis medžiagomis, todėl galime pasiūlyti geras paslaugų kainas.

Metalo konstrukcijų montavimas

Įvairios metalo konstrukcijos ir jų montavimas yra aktualus praktiškai kiekvienam pastatui. Tai medžiagos, kurios naudojamos siekiant sutvirtinti pastato sienas, lubas, terasas. Atliekant metalo konstrukcijų montavimą yra naudojami ne tik žmogiškieji ištekliai, bet ir statybinė technika. Visoje Lietuvoje montuojame angarus, sandėlius, metalines pastatų konstrukcijas.

Daugiasluoksnių plokščių montavimas

Kaip ir monolitinių perdangų montavimas, taip ir daugiasluoksnių plokščių montavimas turi būti atliekamas tik tuomet, kada specialistai patikrino visą konstrukciją ir davė leidimą tolimesniems darbams. Procese naudojami bokštiniai kranai ir kita specializuota technika.

Stogo dangų montavimas

Dirbame su įvairiomis stogo dangomis: skarda, čerpės, bitumine stogo danga. Atliekant šiuos darbus reikia pirmiausia patikrinti ar tinkamai paruoštas stogas. Norint, kad stogas tarnautų ilgus metus ir atliktų savo funkcijas būtinos kokybiškos stogo plėvelės dengimas. Patirtį turintys stogo montavimo specialistai pasirūpina, kad būtų išvengta klaidų ir galutinis rezultatas patenkintų kliento poreikius.

Profiliuoto pakloto montavimas

Tai vienas sudėtingiausių stogo montavimui reikalingų darbų. Profiliuotas paklotas laiko stogo dangą, todėl jis turi būti profesionalai sumontuotas. Dažniausiai tokie paklotai naudojami gamybinės ar sandėliavimo paskirties pastatuose. Įgyvendinome įvairaus sudėtingumo projektus, todėl darbuotojai puikiai išmano, kaip reikia dirbti su šiomis konstrukcijomis.

Gelžbetoninių konstrukcijų montavimas

Tvirta ir ilgaamžė konstrukcija. Montavimo darbai atliekami visoje Lietuvoje, bei esant poreikiui profesionalų komanda keliauja į užsienį. Tie klientai, kurie užsiima įvairių statybos objektų įgyvendinimu žino kaip svarbu, kad gelžbetonio konstrukcijas montuotų tikri specialistai. Klientų rekomendacijos – tai pagrindinis mūsų turtas.

Fasado šiltinimas putų polistirolo plokštėmis

Nuosavas namas ar komercinės paskirties pastatas turi būti apšiltintas. Kada taupoma ant fasado šiltinimo darbų kainos ar ant medžiagų kainos, tuomet galutiniame rezultate mokama daugiau už pastato šildymą. Rinkitės komandą profesionalų, kurie jau daug metų įgyvendina fasado šiltinimo darbus.

_

KAS MES? KONTAKTAI

UAB Agelsta