_

KUOM MES UŽSIIMAME? Visi lauko gerbūvio darbai

Kiekvienas gyvenamasis namas ar komercinis pastatas turi turėti tvarkingą aplinką. Vejos įrengimas, augalų sodinimas reikalauja ne tik žinių, patirties bet ir specializuotos technikos. Savo statybinės technikos parke turime “Bobcat” mini krautuvus, ekskavatorius, kurie palengvina tokių darbų atlikimą. Klojame trinkeles ir montuojame bortelius. Užtikriname, kad aplinkos darbai bus atlikti kokybiškai ir laiku.

Pagrindo paruošimas trinkelėms

Kada dirbama ant žemės grunto, tuomet itin svarbu jį tinkamai paruošti. Klojant trinkeles tai ypač aktualu. Tikriausiai teko matyti trinkelių šaligatvius ar aikštes ir juose esančius išsikraipymus, nelygumus. Taip atsitinka dėl netinkamo pagrindo paruošimo. Pačios trinkelės gali būti aukščiausios kokybės, tačiau jeigu jos dedamos ant bet kokio pagrindo, nebus gražaus galutinio vaizdo. Taigi, šioje vietoje reikia sutankinti skaldos ar žvyro pagrindą. Specialistai kontroliuoja, kad pats trinkelių dėjimo procesas nebūtų pradedamas, kol nėra tinkamai paruoštas pagrindas. Naudojame specializuotą įrangą, kuri leidžia pasiekti tinkamą pagrindo tankumą.

Bortelių montavimas

Jeigu jūsų kieme nėra bortelių, kurie atskirtų takelius nuo vejos, tai neatrodo gražiai. Kada yra sumontuoti borteliai, lengviau prižiūrėti aplinką: vanduo, žemės nepatenka ten kur jiems nereikia. Bortelių montavimas – darbas, kurį atliekama kokybiškai. Suprantame jų svarbą, todėl klientams siūlome visų darbų atlikimą. Nuo projektavimo iki montavimo.

Trinkelių dėjimas

Kada paruoštas pagrindas, tuomet galima dėti trinkeles. Procesas nėra sudėtingas, tačiau be reikiamos patirties galutinis vaizdas nebus gražus. Egzistuoja daug įvarių trinkelių formų, todėl reikia specialistų, kurie gebėtų su jomis dirbti. Kreipkitės ir suteiksime konsultaciją dėl šių darbų atlikimo.

Juodžemio užvežimas vejai

Daugelis naujų namų, komercinių pastatų statomi vietovėse, kuriose nėra gero juodžemio. Norint turėti tankią ir žalią veją reikia gero grunto. Pristatome juodžemį į jūsų nurodytą adresą. Garantuojame jo kokybę.

Laistymo sistemos įrengimas

Šiais laikais daugelis neturi laisvo laiko ir nelabai nori užsiimti laistymo darbais. Šiam procesui atlikti yra skirtos laistymo sistemos. Profesionaliai įrengiame visą laistymo sistemą. Siekiant, kad jūsų veja, augalai turėtų reikiamą kiekį vandens būtina juos reguliariai laistyti.

Vejos įrengimas, užsėjant

Jau tapo įprasta, kad tiek nuosavas namas, tiek komercinis pastatas turi, kad ir nedidelius tačiau gražiai atrodančios vejos plotelius. Nemaža dalis klientų kreipiasi dėl šių paslaugų tuomet, kada patiems nepavyksta įsirengti gražią veją. Juk norime, kad viskas atrodytų kaip iš nuotraukos, todėl vejos įrengimas, užsėjimas turi būti tinkamai atliekamas. Patirtis – tai faktorius, kodėl mūsų komanda šį darbą atlieka preciziškai gerai.

Įvairių augalų sodinimas

Komandoje dirba augalų auginimo, sodinimo specialistai, todėl galime pasirūpinti, kad jūsų kieme būtų pasodinti įvairūs augalai. Juk gėlės, medžiai, krūmai suteikia jaukumo jausmą. Gražioje aplinkoje ir pastatas atrodo daug gražiau.

_

KAS MES? KONTAKTAI

UAB Agelsta